Úvod 
 Založit nový účet 
 Vstup do Vašeho účtu 
 Často kladené dotazy 
Výpočet výdělků
Průměrný měsíční výdělek:
Počet referralů v 1. úrovni:
      

Dotazy a připomínky
Našli jste nějakou chybu či
nesrovnalost ? Máte nějaké
dotazy ? Napište nám !
Jméno:
Email:
Text:
   ! Až 1,- Kč za každý klik !   20.05.2008 

Vážení kolegové,

server www.accommodationinczech.com má pro vás jedinečnou nabídku výdělku na internetu formou affiliate, která vám může zabezpečit stabilní zdroj příjmů.

Umístěte reklamu www.acccommodationinczech.com na svůj web a vydělávejte 10 tisíc a více korun měsíčně! Naše nabídka je velice lukrativní. Z každé objednávky, která bude zrealizována klientem, který přišel z Vašeho serveru dostanete 2% z ceny ubytování ! Zdá se Vám to málo? Tak počítejte s námi : Z Vašeho serveru přijde na náš server zákazník, který si objedná pro sebe a svoji manželku týdenní pobyt např. v hotelu Trinidad (4200,- / noc). Vy pak dostanete 84,- x 7 nocí x 2 osoby = 1176,-!. Pokud z Vašeho serveru přijde takových klientů tak 10 do měsíce, tak bude Váš výdělek 11760,- !! A to není vše ! Navíc budete mít ještě 10% z výdělků webmastera, kterému tento server doporučíte a který se zaregistruje přes Vás a následně ještě i 5% z webmastera další generace = pokud budete mít pod sebou např. 10 webmasterů a jejich průměrný výdělek bude 5000,- za měsíc, tak Váš podíl bude dále narůstat o 500,- x 10 webmasterů = o 5000,- za měsíc = Váš celkový měsíční výdělek bude činit 13 400,-, no a to jsme ještě nezapočítali třetí generaci webmasterů ! Anebo si svůj výdělek spočítejte sami a zjistíte jak výhodná naše nabídka je.
Pozor ! Speciální nabídka pro servery s vysokým počtem návštěvníků a pro cizojazyčné servery ! Pokud provozujete server, který má návštěvnost přes 1000 IP/den, případně cizojazyčnou verzi stránek (angličtina, němčina, francouzština, polština) nabízíme Vám 3% z ceny ubytování ! - na udělení tohoto bonusu není právní nárok a jeho udělení je plně v kompetenci majitelů serveru www.accommodationinczech.com. V případě, že takový server provozujete, tak nás, prosím, kontaktujte.

Ale to ještě není vše !

Za každého zákazníka, který navštíví náš server přes Vaší internetovou prezentaci můžete ještě dostat 1,-Kč = 1 Kč za jeden unikátní klik na banner (unikátní klik se rozumí klik z jedné IP adresy/měsíc). Tato nabídka se týká pouze pro návštevníky, kteří na náš server přijdou z jiné domény, než je cz, sk. Pro vrcholovou doménu cz, sk činí naše nabídka 0.30 Kč/unikátní klik. Pozor - celkový poměr kliků/uskutečněné a zrealizované objednávce musí být menší než 499:1 = na každých 499 kliknutí na náš banner musí být provedena a zrealizována jedna objednávka! Toto je opatření hlavně proti podvodům, které jsou obzvláště v České Republice v této oblasti velmi časté. Chceme s Vámi, jakožto našimi potenciálními partnery, jednat čestně a férově a totéž očekáváme i od Vás!

Podmínky:
 1. Musíte se u nás zaregistrovat prostřednictvím formuláře, ve kterém uvedete pravdivé údaje o Vaší firmě či osobě a údaje potřebné pro platební styk. Pokud podnikáte, potřebujeme znát Vaše IČO a DIČ. (Pokud jste soukromá osoba, potřebujeme znát Vaše rodné číslo). Naše údaje jsou uvedeny ve formuláři. Platba podnikatelům proběhne na běžný účet. Peníze pro nepodnikatele zašleme na Váš účet. Pro vyplacení peněz je nutné u podnikatelů vystavit fakturu se splatností 14 dnů, u nepodnikatelů zaslat "žádost o vyplacení peněz": zde.
 2. Vyúčtování provedeme vždy jednou za měsíc. Pokud by výše Vašeho výdělku nedosáhla v daném měsíci min. 1000,- Kč, peníze Vám převedeme do dalšího měsíce.
 3. Vymáhání peněz soudní cestou je vyloučeno.
 4. Tato ustanovení jsou dodatková ke smlouvě, která bude webmasterovi zaslána do 30 dnů po překročení prvních 1000 Kč. Návrh smlouvy je k dispozici zde.
 5. Svojí registrací potvrzuji, že je mi více než 18 let.
Výhody:
 1. Náš server můžete propagovat jakýmkoliv (legálním) způsobem! Veškeré nestandardní druhy propagace však je nutné oznámit správcům našeho serveru. Můžete využít bannerů, které jsou uvedeny zde (nezapomeňte použít Váš html kód, který získáte po zalogovaní do systému). Můžete ale též vyrobit VLASTNÍ bannery (je však nutné u nich požádat o schválení), případně můžete použít i textovou inzerci !
 2. Výhoda je také v tom, že je pouze na Vás, zda banner umístíte jen na jednu pozici, či na všechny stránky svého serveru (osobně doporučujeme umístit reklamu na nejlépe viditelné místo na serveru, případně ho i nějak zdůraznit)
 3. I malé servery si mohou vydělat slušné peníze - a to díky 3-stupňovému referalu.
Založit nový účet    Vstup do Vašeho účtu


   Nová soutěž o ceny za 25.000,- pro webmastery   29.04.2005 
+ možnost pravidelých výdělků za návštěvníky a objednávky, které zprostředkujete pro náš server !

Soutěž již byla ukončená.


Vážení webmasteři,

připravili jsme pro Vás znovu soutěž o ceny za 25 000 Kč (= 2 500 000 haléřů českých). Soutěže se mohou zúčastnit všichni stávající i noví webmasteři - podmínkou je umístit banner na nábor nových webmasterů na titulní stránku webu na horní pozici! Za veškeré činnosti budete odměněni body (založení nového účtu, získání dalších webmasterů, příchod klientů z Vašich stránek a hlavně ze stránek Vašich refferalů (webmasterů, které získáte) apod. - další možnosti získávání bodů mohou být zveřejněny ještě v průběhu soutěže). Vítěz bude určen jednoduchým součtem všech bodů za dané období! Upozorňujeme všechny "rádobywebmastery", že veškeré pokusy o podvod budou okamžitě potrestány vyloučením ze soutěže! V případě jakýchkoliv dotazů ohledně soutěže nás neváhejte kontaktovat na soutez@accommodationinczech.com.

Ceny pro vítěze :
 1. místo : 10 000,- + víkendový pobyt (so + ne) pro 2 v Krkonoších + posun do zlatého účtu
 2. místo : 5 000,- + víkendový pobyt (so + ne) pro 2 v Krkonoších
 3. místo : 3 000,- + víkendový pobyt (so + ne) pro 2 v Krkonoších
 4. zvláštní cena - 7 000,- pro webmastera, který získá největší počet dalších webmasterů (počítá se pouze webmaster s minimálně 500 různými IP přístupy/soutěž, či 1 zrealizovanou objednávku
Soutěž probíhá od 1.června 2005 do 1.června 2006

Kolik bodů za co získám (přehled Všech získaných bodů budete mít vždy přehledně zpracované po přihlášení do svého účtu - zpracování výsledků probíhá vždy 1 x denně = Vaše body budou vždy zpracovány v 8.00 hodin ráno za předchozí den) :
(za získaného webmastera (referrala) získáváte body až ve chvíli, kdy přes daného webmastera přijde 500 přístupů, či 1 zrealizovaná objednávka)
 • za registraci : 100 bodů
 • za registraci (v případě cizojazyčných stránek) : 200 bodů
 • za získávání webmasterů (refferalů) - z ČR
  1. v 1.úrovni: 20 bodů
  2. v 2.úrovni: 10 bodů
  3. v 3.úrovni: 5 bodů
 • za získávání webmasterů (refferalů) - z ČR - cizojazyčné stránky
  1. v 1.úrovni: 40 bodů
  2. v 2.úrovni: 20 bodů
  3. v 3.úrovni: 10 bodů
 • za získávání webmasterů (refferalů) - ze zahraničí (mimo Slovenska)
  1. v 1.úrovni: 200 bodů
  2. v 2.úrovni: 100 bodů
  3. v 3.úrovni: 50 bodů
 • za získávání webmasterů (refferalů) - ze Slovenska
  1. v 1.úrovni: 100 bodů
  2. v 2.úrovni: 50 bodů
  3. v 3.úrovni: 25 bodů
 • za objednávky
  1. Vaše objednávka: 1,- Kč (z hodnoty objednávky) = 1 bod
  2. objednávka refferala v 1.úrovni: 1 Kč (z hodnoty objednávky) = 0.8 bodu
  3. objednávka refferala v 2.úrovni: 1 Kč (z hodnoty objednávky) = 0.4 bodu
  4. objednávka refferala v 3.úrovni: 1 Kč (z hodnoty objednávky) = 0.2 bodu
 • za přístupy klientů z Vašich stránek
  1. ze zahraničí (kromě Slovenska): 5 bodů
  2. ze Slovenska: 3 body
  3. z České republiky: 1 bod
 • za přístupy klientů ze stránek Vašich refferalů
  1. v 1.úrovni
   • ze zahraničí (kromě Slovenska): 4 body
   • ze Slovenska: 2.4 bodů
   • z České republiky: 0.8 bodu
  2. v 2.úrovni
   • ze zahraničí (kromě Slovenska): 2 body
   • ze Slovenska: 1.2 bodů
   • z České republiky: 0.4 bodu
  3. v 3.úrovni
   • ze zahraničí (kromě Slovenska): 1 body
   • ze Slovenska: 0.6 bodů
   • z České republiky: 0.2 bodu

Pozor! U webmasterů, jejichž stránky jsou věnovány cestování jsou veškeré získané body navíc násobeny koeficientem 1.5 = tito webmasteři budou mít o 50% vyšší bodové ohodnocení.

Vyhodnocení soutěže proběhne k 25.3.2006.

UPOZORNĚNÍ PRO ZAHRANIČNÍ NÁVŠTĚVNÍKY - ZAHRANIČNÍM NÁVŠTĚVNÍKůM SE VÝPLATA PRO JEJICH MĚNU PŘEPOČÍTÁVÁ DLE AKTUÁLNÍHO KURZU ČESKÉ NÁRODNÍ BANKY V DEN VÝPLATY PENĚZ, MINIMÁLNÍ ČÁSTKA PRO VÝPLATU ZAHRANIČNÍM KLIENTůM JE STANOVENA NA 3000 CZK (ČI JEHO EKVIVALENT V CIZÍ MĚNĚ). POPLATKY S PŘEVODEM PENĚZ HRADÍ PŘÍJEMCE.