HLEDEJ   HLEDEJ POŠLETE POŽADAVEK   POŠLETE POŽADAVEK SPECI   SPECI
PENZIONY : 4  penziony

Pro podrobnější informace o městě Praha klikněte na odkaz Praha guide.
 Villa Edvin  , Praha Průměrná cena za double room:  2220 CZK / 1 noc    
Accommodation in Prague : Hotels in Prague : Prague Hotels
Pension Edvin Nabízíme ubytování v penzionu Edvin, umístěném v prestižní vilové čtvrti Prahy, nedaleko od centra, u stanice metra Budějovická. Dobré dopravní spojení - výjezd na dálnici do Brna, Karlových Varů, Vídně, Plzně a Německa. Snídaně, satelitní TV, parking, půjčovna automobilů.
Klikněte na odkaz: Villa Edvin  , Praha  pro více informací o tomto hotelu (včetně fotografií, kompletního ceníku a rezervačního formuláře)
Villa Edvin
  REZERVUJ     EMAIL Větší mapa  

 Pension Fox  , Praha Průměrná cena za double room:  880 CZK / 1 noc    
Accommodation in Prague : Hotels in Prague : Prague Hotels
Pension Fox Penzion je situován v klidném prostředí vilové zástavby v Kyjích, pouze 180m od stanice metra "B"- Rajská zahrada. Centrum města je 15 min. jízdy metrem. Ve vzdálenosti jedné zástavky metrem se nachází největší v Praze areál obchodů, hypermarket a zábavní centrum „Černý most“. ...
Klikněte na odkaz: Pension Fox  , Praha  pro více informací o tomto hotelu (včetně fotografií, kompletního ceníku a rezervačního formuláře)
Pension Fox
  REZERVUJ     EMAIL Větší mapa  

 Alpin Pension  , Praha Průměrná cena za double room:  1771 CZK / 1 noc    
Accommodation in Prague : Hotels in Prague : Prague Hotels
Alpin Penzion Alpin Penzion se nachází na klidném tichém místě Prahy, situovaný od centra pouhé dvě stanice jízdy metrem ze stanice Jiřího z Poděbrad (trasa A). Ta je od penzionu vzdálená asi pět minut volné chůze. Pension nabízí ubytování v apartmánech (apartment) a dvoulůžkových ...
Klikněte na odkaz: Alpin Pension  , Praha  pro více informací o tomto hotelu (včetně fotografií, kompletního ceníku a rezervačního formuláře)
Alpin Pension
  REZERVUJ     EMAIL Větší mapa  

 Alpin Avion  , Praha Průměrná cena za double room:  1672 CZK / 1 noc    
Accommodation in Prague : Hotels in Prague : Prague Hotels
Pension Alpin Avion Pension Alpin Avion, nacházející se na Praze 4, je vyhledávaný zejména pro svou polohu v klidné části Prahy a zároveň pro snadnou dostupnost centra města, jak autem, tak městskou dopravou. Nově zrekonstruovaná secesní vila a přilehlá moderní budova poskytují ...
Klikněte na odkaz: Alpin Avion  , Praha  pro více informací o tomto hotelu (včetně fotografií, kompletního ceníku a rezervačního formuláře)
Alpin Avion
  REZERVUJ     EMAIL Větší mapa  

 
Hotel 007 s.r.o., IC : 27622410, DIC : CZ27622410, Adresa: K Hutim 303/72, Praha 9 - Hloubetin, 198 00, Czech Republic