Accommodation In Prague : Hotels in Prague  HOMEPAGE
NH Olomouc Congress ****, Olomouc

Click on the photos to enlarge them
NH Olomouc Congress - Accommodation in Czech
MAKE RESERVATION MAKE RESERVATION Show on map  
 Average price for double room  : 185 GBP
To see prices in other currency click on prices and then change currency using menu there.

Hotel NH Olomouc Congress se nachází jen malý kousek od středu města a vyznačuje se moderní a stylovou atmosférou. Olomouc je nejvíce známá díky svému kulturnímu bohatství, k němuž patří slavný sloup Nejsvětější Trojice, památka zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO, a Dóm sv. Václava.

Hotel disponuje 137 moderně a pohodlně zařízenými pokoji nebo apartmány následující kategorie:

Pokoje STANDARD - vysoce moderní pokoje jsou stylově vymalované a komfortně vybavené moderním nábytkem a dřevěnou podlahou. Jsou plně klimatizované a vybavené bezdrátovým WiFi nebo kabelovým připojením na internet. Pokoj je vybaven příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, trezorem, minibarem a televizí. Každý pokoj má luxusně zařízenou koupelnu přístupnou z pokoje.

Pokoje SUPERIOR - vysoce moderní a stylově zařízené pokoje jsou všechny umístěné v rozích hotelu a poskytují výhled na město a na kapli sv. Sarkandra. Jsou vybaveny minibarem a příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, televizí, doplňkovým bezdrátovým WiFi nebo kabelovým připojením na internet a trezorem. Každý pokoj má luxusně zařízenou koupelnu přístupnou z pokoje a vybavenou sprchou i koupací vanou.

APARTMÁ tvoří dva luxusně vyzdobené a plně zařízené pokoje, z nichž každý má svou televizi a koupelnu. Jsou plně klimatizované, vybavené trezorem, minibarem a potřebami k přípravě kávy nebo čaje a také bezdrátovým nebo kabelovým připojením na internet. Apartmá je dokonalým řešením pro rodinnou návštěvu města.

V hotelu se nachází restaurace na vysoké úrovni nabízející mezinárodní kuchyni se španělským nádechem a široký výběr moravských vín.

Hotel má moderní a vysoce funkční kongresové centrum s deseti konferenčními místnostmi s přirozeným osvětlením, jejichž atraktivní design je dokonalým místem pro pořádání jakýchkoliv akcí - konferencí, kongresů, schůzí, soukromých akcí, svateb, přehlídek atd.

Hotel je propojen s multifunkčním centrem sportu a zdraví OMEGA, který poskytuje nezvyklý počet volnočasových aktivit ve vysoké kvalitě na jednom místě. K příjemnému prožití svých volných chvil už tedy nemusíte chodit jinam.

Email: nholomouc@accommodationinczech.com

Pricelist

Pricelist

MAKE RESERVATION MAKE RESERVATION
 
Hotel 007 s.r.o., IC : 27622410, DIC : CZ27622410, Adresa: K Hutim 303/72, Praha 9 - Hloubetin, 198 00, Czech Republic